KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Vlašimské koupaliště má mnohaletou tradici.
Vlašimské koupaliště má mnohaletou tradici. Návštěvníci se zabaví na tobogánu, děti na malé skluzavce či krytém pískovišti
Vlašimské koupaliště má mnohaletou tradici. 
Autor / zdroj foto: Koupaliště Vlašim

Koupaliště Vlašim / Vlašim

Letní koupaliště ve sportovním areálu Na Lukách ve Vlašimi má mnohaletou tradici. Disponuje velkým padesátimetrovým plaveckým bazénem s hloubkou 120 až 180 cm, dále dětským výukovým bazén s hloubkou do 80 cm a brouzdalištěm s malou skluzavkou pro ty nejmenší. Návštěvníci dále mohou využít 76 metrů dlouhý tobogán u velkého plaveckého bazénu.

K pronájmu je zde také v roce 2016 zrekostruovaný beach-volejbalový kurt a nohejbalové hřiště. Pro ty nejmenší tady v roce 2014 postavili v prostorách okolo brouzdaliště dětské hřiště s mnoha zábavnými prvky a krytým pískovištěm. Dále vás zde čekají přehledné orientační prvky, převlékací kabinky, sprchy a umývárny vybudované v roce 2018, parkoviště na kola uvnitř areálu, zrenovovaná a vybavená ošetřovna, informační tabule a efektivní plynulý pokladní systém.

Na koupališti je k dispozici občerstvení v podobě Hospody Na Koupáku, která má přístup jak vně, tak uvnitř areálu koupaliště.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Koupaliště Vlašim.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.