SPORT / Fotbal

Ústí se rozešlo s Vlašimí smírně
 
Autor / zdroj foto: fcsbvlasim.cz

Ústí nad Labem / Vlašim

První bodový zisk mají na svém kontě v letošním roce fotbalisté Vlašimi, kteří v páteční předehrávce 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY uhráli bezbrankovou remízu na půdě severočeského celku FK ústí nad Labem.

V úvodu utkání se musel činit především Jakub Markovič v brance Vlašimi, který čelil zvýšené aktivitě domácího výběru. Aktivní byl především Vasil Kušej, který se dvakrát pokoušel Markoviče překonat, ale neuspěl. Domácí byli i nadále lepším týmem, ale obrana Vlašimi byla pozorná. Odpovědí hostů byla střela Diase, ale ta se mezi přesné nezapsala. Oba celky se snažily najít skulinku v soupeřově obraně, ale do poločasové přestávky se skóre nezměnilo.

Úvod druhého poločasu moc nebezpečných situací nenabídl. Až v šedesáté minutě se do gólové šance po krásné kombinaci řítili hosté z Vlašimi. Konkrétně to byl Matěj Jurásek, který se ocitl sám před Tvrdoněm. Domácí brankář se vrhl pod nohy vlašimského záložníka a jeho akci tím ukončil. O několik minut později se dostal k míči Bassey, jehož ránu však Tvrdoň pokryl.

Snaha o vstřelení rozdílové branky nešla upřít ani jednomu týmu, ale finální fáze na obou stranách nebyla ideální a nebylo tedy divu, že utkání nakonec dospělo k bezbrankové remíze. Vlašim si tak ze severočeského Ústí odváží bod.

FK Ústí nad Labem - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Hanousek – Hurych, J. Váňa
ŽK: Gollnack - Kozel, P. Breda, Bassey

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň - Strada, Hudec, M. Bílek, Písačka - Miskovič, Emmer, Čičovský (88. Jiránek) - Prošek (88. Cantin), Kušej (73. Jakš) - Gollnack (66. Koubek)

FC Sellier & Bellot Vlašim: Markovič - Janda (73. Vrána), J. Štochl, P. Breda, Daniel Kozel (46. Zinhasović) - Jurásek, Průcha, Křišťan, Blecha - Dias, Bassey (89. Firbacher)

Autor / zdroj: Jiří Paýr / fcsbvlasim.cz

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.