SPORT

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Vlašim hladce porazily Vítkovice
Fotbal 14.5.2017

Vítkovice sice na začátku druhého poločasu vyrovnaly a chvíli to vypadalo, že budou moci pomýšlet i na výhru, ale Vlašim se nakonec dostala zpět do zápasu a dokázala zvítězit hladce 4:1.

Vlašim vysoko porazila Prostějov
Fotbal 16.4.2017

Vlašim byla v utkání při chuti a pod vedením nového trenéra Petra Havlíčka rozstřílela poslední Prostějov 4:0.

Baník doma porazil Vlašim
Fotbal 3.4.2017

Baník zdolal Vlašim 2:0 a díky sobotnímu zaváhání Opavy s Pardubicemi odskočil třetímu Slezskému FC už o sedm bodů. Vítězství trefil premiérovým gólem v barvách Baníku Petr Breda, který do Ostravy přišel v zimě právě z Vlašimi.

Ústí veze z Vlašimi premiérový jarní bod
Fotbal 19.3.2017

Fotbalisté Ústí nad Labem získali ve třetím jarním zápase premiérový bod. Na hřišti páté Vlašimi ho získali za remízu 1:1.

Sigma má další body, proti Vlašimi rozhodl Plšek
Fotbal 13.3.2017

První domácí mistrovské utkání jarní části sezony Olomouc zvládla za tři body. Hanáci doma porazili Vlašim brankou Jakuba Plška z prvního poločasu.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.

Prodej vstupenek na MotoGP za nejvýhodnější cenu končí za týden
Motorsport 7.2.2017

Poslední týden zbývá ke koupi vstupenek na brněnskou MotoGP za nejvýhodnější cenu. Lístky, které jsou oproti přímému prodeji levnější o 40 %, budou k dostání do 14. února.

Na start se postavilo patnáct odvážných žen
Běh 20.1.2017

Plnit si své běžecké sny a zároveň pomáhat druhým. To je v kostce projekt nazvaný Johnson & Johnson Women´s Challenge, který se rozeběhl už po osmé.

Jachtařkou roku 2016 se stala Veronika Kozelská Fenclová
Sport 12.1.2017

Jachtařem, přesněji jachtařkou roku 2016 se stala zkušená závodnice Veronika Kozelská Fenclová. Výsledky tradiční ankety Českého svazu jachtingu opanovala už pošesté.

Komárek skončil třetí na mistrovství světa dřevorubců
Sport 14.11.2016

Tento víkend se v německém Stuttgartu uskutečnilo Mistrovství světa v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports. Český zástupce Martin Komárek vybojoval bronzovou medaili.

Vlašim přišla o sérii vítězství, remizovala s Táborskem
Fotbal 12.11.2016

Táborsko dokázalo ukončit Vlašimi sérii výher. Přes velké šance Vlašimi dokázal modrobílý tým ve druhé půli vyrovnat a odvezl si domů bod.

Vlašim vyhrála ve Varnsdorfu, zaznamenala třetí výhru v řadě
Fotbal 9.10.2016

Vlašim porazila Varnsdorf brankou z pokutového kopu a slaví tak třetí výhru v řadě.

Ustí nad Labem v poháru postoupilo přes Benešov po boji
Fotbal 23.8.2016

Ústí nad Labem si ve druhém kole MOL Cupu poradilo s třetiligovým Benešovem 4:2. Zápas se však nevyvíjel pro favorita hladce, Arma dvakrát prohrávala a celý druhý poločas odehrála v deseti hráčích.