KULTURA / Ostatní

Popis:
15.8.2018

Osudový srpen 1968 v Benešově

BENEŠOV

Na úterý 21. srpna 2018 připravilo město Benešov ve spolupráci s Kulturním a informačním centrem vzpomínkový program s názvem Osudový srpen 1968 - Odkaz všem generacím!

Na Masarykově náměstí se od 14.00 hod budou promítat dobové dokumenty a audiovizuální nahrávky osudového dne 21. srpna, vzpomínky pamětníků a znít bude hudba roku 1968 - Karla Kryla a Marty Kubišové.
 
Od 19.00 hod se bude u panelové výstavy konat beseda s komentářem na téma "Z tisku 68".
 
Večerní program vyplní od 20.00 hod. koncert tanečního orchestru Pacholata, který zahraje hudbu s 60. let.
 
Součástí této akce je i bohatý doprovodný program: ukázka dobových osobních, policejních, vojenských a jiných vozidel a také výstava s názvem "Politický plakát 1948-1989, kterou budete moci zhlédnout v Městské výstavní síni (budova Polikliniky).

Autor / zdroj: -cra-

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Místo obratu přišel trest, Vlašim podlehla Táborsku

Utkání nabídlo dva rozdílné výkony. Zatímco v prvním Vlašim vyhořela a prohrávala 0:2, tak v tom druhém sahala po obratu. Ovšem fotbalový svět píše i

Post

Kriminalisté objasnili loňský případ brutálního přepadení ženy ve Voticích

Pachatelem je teprve devatenáctiletý cizinec, kterého vydala jeho země k trestnímu stíhání do České republiky. Na rozhodnutí soudu nyní čeká ve vazbě.

Post

Zaklíněný kamión pod viaduktem v benešovské Máchově ulici blokoval dopravu až do půlnoci

Havárii způsobila jeho řidička, která se dostatečně nevěnovala řízení. Vyvázla naštěstí nezraněna. Škoda se ale vyšplhala na zhruba jeden milión korun

PARTNEŘI

www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz WWW design

REKLAMA