AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
26.2.2019

Zaklíněný kamión pod viaduktem v benešovské Máchově ulici blokoval dopravu až do půlnoci

BENEŠOVSKO

Havárii způsobila jeho řidička, která se dostatečně nevěnovala řízení. Vyvázla naštěstí nezraněna. Škoda se ale vyšplhala na zhruba jeden milión korun.

V pondělí kolem patnácté hodiny došlo v Benešově v ulici Máchova ve směru od Týnce nad Sázavou k havárii kamiónu. Jeho padesátiletá řidička se totiž dostatečně nevěnovala řízení a vjela pod tamní viadukt i přesto, že výška soupravy zjevně převyšovala výšku mostu. Došlo tak k částečné deformaci kabiny a celé nástavby návěsu. Žena vyvázla naštěstí nezraněna. Orientační dechová zkouška na přítomnost alkoholu v dechu u ní byla negativní. Celková škoda byla vyčíslena na zhruba milión korun. Událost na místě zpracovali policisté ze skupiny dopravních nehod benešovského dopravního inspektorátu, kteří řidičce uložili pokutu, a firmu kvůli nedodržení sociálních předpisů oznámili na příslušný úřad do dalšího správního řízení.

Následkem havárie došlo k částečnému zablokování této komunikace, dopravu zde řídili kyvadlově městští strážníci. Provoz byl zcela obnoven teprve kolem půlnoci, kdy byla dokončena překládka zboží, a kamión byl odtažen.

Autor / zdroj: Bc. Eva Stulíková

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Tip na rozmarné léto u vody? Odhalte tajemství hydroelektráren

Majestátní Dlouhé stráně v Jeseníkách, starodávná Čeňkova Pila na Šumavě, Lipno, Orlík a Štěchovice na Vltavské kaskádě i mnohé další. Místa, kde se r

Post

Vlašim zvítězila ve Varnsdorfu

Vydařené utkání mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří na půdě severočeského Varnsdorfu zvítězili 2:0.

PARTNEŘI

www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz WWW design

REKLAMA