KULTURA / Vánoce

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
4.12.2018

Přijďte na Masarykovo náměstí ozdobit stromeček a načerpat vánoční atmosféru

BENEŠOV

Vánoce se blíží. Přijďte si s dětmi jedno prosincové odpoledne ozdobit vánoční stromeček a načerpat vánoční atmosféru. A sice v neděli 9. prosince na Masarykovo náměstí v Benešově.

Neděle 9. prosince se ponese ve znamení akce Ozdobíme stromečky a rozezní se zvonečky. Kdo chce zažít jedinečnou atmosféru společného zdobení vánočních stromečků, může si dopředu rezervovat svůj vlastní a potom ho už jen zdobit přinesenými ozdobami. Společně pomyslně rozezníte zvonečky, bez kterých se neobejde žádný vánoční stromeček.

Rezervace stromečků zdarma je možná na telefonním čísle 317 726 004 nebo osobně v TIC Benešov na Masarykově náměstí do 4. prosince.

Nejlepší výtvory si můžete prohlédnout po skončení akce na několika vybraných místech v centru Benešova. Šikovné lektorky benešovského Domu dětí a mládeže zapojí děti do kreativního tvoření ve vyhřívaném stanu na náměstí. Vše proběhne od 14:00 na Masarykově náměstí. Akci pořádá Kulturní a informační centrum Benešov.

Vstup mají všichni zdarma.

Plakát k akci.

Autor / zdroj: -red-

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Tip na rozmarné léto u vody? Odhalte tajemství hydroelektráren

Majestátní Dlouhé stráně v Jeseníkách, starodávná Čeňkova Pila na Šumavě, Lipno, Orlík a Štěchovice na Vltavské kaskádě i mnohé další. Místa, kde se r

Post

Vlašim zvítězila ve Varnsdorfu

Vydařené utkání mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří na půdě severočeského Varnsdorfu zvítězili 2:0.

PARTNEŘI

www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz WWW design

REKLAMA