KULTURA / Vánoce

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
4.12.2018

Přijďte na Masarykovo náměstí ozdobit stromeček a načerpat vánoční atmosféru

BENEŠOV

Vánoce se blíží. Přijďte si s dětmi jedno prosincové odpoledne ozdobit vánoční stromeček a načerpat vánoční atmosféru. A sice v neděli 9. prosince na Masarykovo náměstí v Benešově.

Neděle 9. prosince se ponese ve znamení akce Ozdobíme stromečky a rozezní se zvonečky. Kdo chce zažít jedinečnou atmosféru společného zdobení vánočních stromečků, může si dopředu rezervovat svůj vlastní a potom ho už jen zdobit přinesenými ozdobami. Společně pomyslně rozezníte zvonečky, bez kterých se neobejde žádný vánoční stromeček.

Rezervace stromečků zdarma je možná na telefonním čísle 317 726 004 nebo osobně v TIC Benešov na Masarykově náměstí do 4. prosince.

Nejlepší výtvory si můžete prohlédnout po skončení akce na několika vybraných místech v centru Benešova. Šikovné lektorky benešovského Domu dětí a mládeže zapojí děti do kreativního tvoření ve vyhřívaném stanu na náměstí. Vše proběhne od 14:00 na Masarykově náměstí. Akci pořádá Kulturní a informační centrum Benešov.

Vstup mají všichni zdarma.

Plakát k akci.

Autor / zdroj: -red-

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Místo obratu přišel trest, Vlašim podlehla Táborsku

Utkání nabídlo dva rozdílné výkony. Zatímco v prvním Vlašim vyhořela a prohrávala 0:2, tak v tom druhém sahala po obratu. Ovšem fotbalový svět píše i

Post

Kriminalisté objasnili loňský případ brutálního přepadení ženy ve Voticích

Pachatelem je teprve devatenáctiletý cizinec, kterého vydala jeho země k trestnímu stíhání do České republiky. Na rozhodnutí soudu nyní čeká ve vazbě.

Post

Zaklíněný kamión pod viaduktem v benešovské Máchově ulici blokoval dopravu až do půlnoci

Havárii způsobila jeho řidička, která se dostatečně nevěnovala řízení. Vyvázla naštěstí nezraněna. Škoda se ale vyšplhala na zhruba jeden milión korun

PARTNEŘI

www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz WWW design

REKLAMA