KULTURA / Vánoce

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor / zdroj: Pixabay
4.12.2018

Přijďte na Masarykovo náměstí ozdobit stromeček a načerpat vánoční atmosféru

BENEŠOV

Vánoce se blíží. Přijďte si s dětmi jedno prosincové odpoledne ozdobit vánoční stromeček a načerpat vánoční atmosféru. A sice v neděli 9. prosince na Masarykovo náměstí v Benešově.

Neděle 9. prosince se ponese ve znamení akce Ozdobíme stromečky a rozezní se zvonečky. Kdo chce zažít jedinečnou atmosféru společného zdobení vánočních stromečků, může si dopředu rezervovat svůj vlastní a potom ho už jen zdobit přinesenými ozdobami. Společně pomyslně rozezníte zvonečky, bez kterých se neobejde žádný vánoční stromeček.

Rezervace stromečků zdarma je možná na telefonním čísle 317 726 004 nebo osobně v TIC Benešov na Masarykově náměstí do 4. prosince.

Nejlepší výtvory si můžete prohlédnout po skončení akce na několika vybraných místech v centru Benešova. Šikovné lektorky benešovského Domu dětí a mládeže zapojí děti do kreativního tvoření ve vyhřívaném stanu na náměstí. Vše proběhne od 14:00 na Masarykově náměstí. Akci pořádá Kulturní a informační centrum Benešov.

Vstup mají všichni zdarma.

Plakát k akci.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Legendární Noc na Karlštejně jede na turné

Originální inscenace muzikálu Noc na Karlštejně v létě 2020 míří z důvodu rekonstrukce hradu Karlštejn na zámky a hrady v Česku, na Moravě a na Sloven

Změny na autobusových linkách v Praze i ve Středočeském kraji

Od 1., resp. 6. ledna 2020 dochází k několika trvalým změnám na autobusových linkách PID v Praze i ve Středočeském kraji.

Kdo se stane nejoblíbenějším fyzikářem a získá titul ČEZ Ámos?

Do již 27. ročníku soutěže Zlatý Ámos mohou školáci přihlašovat své oblíbené učitele ještě do konce letošního kalendářního roku. Platí to i v případě

DNES SE STALO

AUTO MOTO25. ledna 1901

byl v Paříži otevřen první Automobilový a motocyklistický salon.

HISTORIE25. ledna 1905

v jihoafrickém dole byl nalezen největší diamant v historii o váze 3 106 karátů. Později získal jméno Cullinan.

SPORT25. ledna 1924

byly ve Francii zahájeny I. Zimní olympijské hry.

POZVÁNKA OBRAZEM